• 1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel
  • 1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel
  • 1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel
  • 1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel
1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel

1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO,CE,ROHS
Modelnummer: MPO aan LC-Vezel Optische Kabel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $2.09-$2.40/Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 7-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk per Week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam: Vezel Optische Kabel 12 Kern Enige Wijze Terugkeerverlies: ≤-40dB
Opslagtemperatuur:: -40 - +75°C Duurzaamheid (500 Matings): 0,3 dB Max. Verhoging
Nr van Vezel: 12 Toevoegingsverlies: SM≤0.50dB, MM≤0.75dB
Werkende temperatuur:: -40 - +75°C single-mode Vezel: steun
Hoog licht:

1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze

,

1.6mm MPO aan LC-Vezelkabel

,

3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel

Productomschrijving

1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van het flardkoord van MPO TMTP

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -25℃ aan +70℃
Opslagtemperaturen. -40℃ aan +85℃

 

Ongeveer ons

Onze Waarde:

Initiatief die, hard, Efficiency, Innovatie, Dankbaar, het Delen werken.

Onze Filosofie:

De beroeps giet kwaliteit, maakt de samenwerking win-win toekomst.

Onze Oplossingen:

Snelste, Efficiënte, Betrouwbare, Flexibele en Professionele OEM/ODM-Oplossingen.

Ons Certificaat:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 enz.

Ons Team:

Wij dienen onze elke klant met snel en meest professionele reactie.

Onze Octrooien:

Wij hebben 20 octrooien en wij zullen nieuwe producten creëren om recentste markttendens te beheersen blijven.

1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel 0

1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel 1

 

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek

 

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek

 

 

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek

 

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek

12 Core Single Mode MPO to LC Fiber Optic Cable from Adtek

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze, 3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.