• 12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit
  • 12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit
  • 12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit
  • 12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit
12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit

12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO,CE,ROHS
Modelnummer: MPO aan LC-Vezel Optische Kabel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $2.09-$2.40/Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 7-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk per Week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam: Vezel Optische Kabel 12 Kern Enige Wijze Terugkeerverlies: ≤-40dB
Opslagtemperatuur:: -40 - +75°C Duurzaamheid (500 Matings): 0,3 dB Max. Verhoging
Nr van Vezel: 12 Toevoegingsverlies: SM≤0.50dB, MM≤0.75dB
Werkende Temperatuur:: -40 - +75°C Single-Mode Vezel: Steun
Hoog licht:

1.6mm de Vezel Optische Kabel van de 12 Kern Enige Wijze

,

1.6mm MPO aan LC-Vezelkabel

,

3.0mm MPO aan LC-Vezelkabel

Productomschrijving

12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit

 

12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit

 

Van het de vezel verstrekken de optische flard van MTP /MPO van ADTEK van de het koordreeks oplossingen van de de boomstamkabel een efficiënte manier grote hoeveelheden van kabel snel om te installeren terwijl het aanbieden van hoge flexibiliteit in het afsluiten en hergebruik. Zij zijn vooral geschikt voor toepassingen die hoogte vereisen - dichtheid, snelle plaatsing en hoge prestaties. Deze hoge prestatiesfabriek testte assemblage komt pre-geëindigd met 12 vezelmtp schakelaars en is beschikbaar in klant gespecificeerde lengten. de vezels van 12/24/36/48/72/96/144 zijn beschikbaar. De gebruikers kunnen ook van lint, kleine ronde, of kai-geladen vezel optische kabels afhankelijk van het project kiezen.

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -25℃ aan +70℃
Opslagtemperaturen. -40℃ aan +85℃

 

1, keurt ingevoerde malende uitrusting en malende materialen, geavanceerd productieproces goed om stabielere transmissie te verzekeren.

2, worden Alle componenten optisch getest en overeenkomstig ROHS-normen getest.

3, ontmoeten ANSI/TIA/EIA; ISO/CEI, gr. en andere internationale normen voor duurzaamheid, vochtbestendigheid, het koppelen spanning, vezel trekkracht en de capaciteit om aan ruwe milieu's zoals vochtigheid aan te passen, extreme temperaturen, stoppen en kabel die spanning, effect en trillingsvereisten trekken.

4, eenvoudige balans het sluiten structuur, gemakkelijk en intuïtief om op te nemen en te verwijderen, geschikt voor verschillende installatiemilieu's.

5, Aangepast aan de het werk temperatuur (- 40℃~+75℃), opslagtemperatuur (- 40℃~+85℃)

 

Type Singlemode APC Multimode
Prestaties Standaardverlies Met beperkte verliezen Standaardverlies Met beperkte verliezen
Toevoegingsverlies Maximumwaarde ≤0.7dB ≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB
Typische Waarde 0.4dB 0.2dB 0.35dB 0.2dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥20dB
Testgolflengte 1310nm/1550nm 850nm/1300nm

Ongeveer ons

Onze Waarde:

Initiatief die, hard, Efficiency, Innovatie, Dankbaar, het Delen werken.

Onze Filosofie:

De beroeps giet kwaliteit, maakt de samenwerking win-win toekomst.

Onze Oplossingen:

Snelste, Efficiënte, Betrouwbare, Flexibele en Professionele OEM/ODM-Oplossingen.

Ons Certificaat:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 enz.

Ons Team:

Wij dienen onze elke klant met snel en meest professionele reactie.

Onze Octrooien:

Wij hebben 20 octrooien en wij zullen nieuwe producten creëren om recentste markttendens te beheersen blijven.

12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit 0

 

 

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek

 

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek

 

 

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek

 

12 kern Enige Wijze MPO aan LC-Vezel Optische Kabel van Adtek

12 Core Single Mode MPO to LC Fiber Optic Cable from Adtek

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 12 de kernen kiezen Optische Kabel 3.0mm MPO van de Wijzevezel aan LC-het Simplex van de Vezelkabel uit kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.