• 2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing
  • 2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing
  • 2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing
  • 2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing
2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing

2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, UL, CE, RoHS
Modelnummer: Jipip6393mp-YL

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $10.00 - $30.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Vezeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Toevoegingsverlies: ≤0.35dB
Naam: De Boomstamkabel van MPO MTP Vezelkernen: Simplex, Duplex, 12cores-482-kernen
Schakelaar: SC, LC, FC, ST, MTRJ, MPO, ENZ. Terugkeerverlies: PC≤50dB; UPC≤55dB; APC≤60dB
Kleur: Geel
Hoog licht:

0.9mm MPO MTP Flardkoord

,

2.0mm MPO MTP Flardkoord

,

0.9mm MPO het Koord van het Vezelflard

Productomschrijving

2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing

2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing

 

Type Singlemode APC Multimode
Prestaties Standaardverlies Met beperkte verliezen Standaardverlies Met beperkte verliezen
Toevoegingsverlies Maximumwaarde ≤0.7dB ≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB
Typische Waarde 0.4dB 0.2dB 0.35dB 0.2dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥20dB
Testgolflengte 1310nm/1550nm 850nm/1300nm

 

1, Gebruikt om deel of alle vezel in de relaiskabel aan andere gebieden te verdelen. kan verkiezen om mannelijke of vrouwelijke stoppen op beide einden te hebben

2, Gebruikend 12 vezelmtp schakelaars voor beëindiging

3, Ronde micro-kern of kai geïnstalleerde kabel om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen

4, zijn Er 12/24/36/48/72/96 en 144 soorten vezels

5, het ontwerp van het Trekkrachtoog, geschikt voor verschillend installatiemilieu

6, volgens de normen van TIA/EIA en CEI-, de pre-beëindiging van de hoge precisiefabriek en het testen

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen.

-40 aan +85℃

 

MPO/MTP koord van het vezel het optische flard


Toepassing


1. Telecommunicatie
2. Computernetwerken
3. CATV-netwerken
4. Actieve apparatenbeëindiging


Eigenschappen


1. Laag toevoegingsverlies en Hoog Terugkeerverlies.
2. Volledig volgzaam met normen van CEI en yard-T826/1996.
3. Temperatuurstabiliteit: Werkende temperatuur: - 20 aan +75°c.
4. Hoge duurzaamheid, meer dan 500 keer het koppelen.
. individueel pakket 5 met het etiket van de detailinformatie.
6. Alle flardkoorden zijn geteste 100%.


Het opdracht geven van tot informatie


1. Schakelaar 1.LC, FC, Sc, ST, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO.Connector 2.LC, FC, Sc, ST, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO.
2. Het type van metalen kapinterface: UPC, APC
3. Vezeltype; SINGLEMODE (MULTIMODE G652, G655), (50/125, 62.5/125), OM3
4. Foberdimeter (mm): Φ0.9, Φ2.0, Φ3.0
5. Vezellengte: Aangepaste lengte

 

Punt Enige wijze Multimoe
PC UPC APC 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5

Tussenvoegsel. Verlies

 

0.2dB max. (0.15dB-Elite)

 

0.2dB max. (0.15dB-Elite)
Terugkeerverlies ≥50 dB ≥55 dB ≥60 dB

≥35 dB

 

Tussenvoegsel. Loss/MTP of MPO 0.7dB max. (0,35 dB Elite.) 0.5dB max. (0.35dB-Elite.)
Terugkeerverlies s/MTP of MPO ≥50dB ≥55 dB ≥60 dB

≥20dB

 

Trekkrachtsterkte ≥68N ≥68N ≥68N ≥68N

 

2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing 0

2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing 1

kabel van het de vezel de optische flard van de datacentrumoplossing mtp/mpokabel van het de vezel de optische flard van de datacentrumoplossing mtp/mpokabel van het de vezel de optische flard van de datacentrumoplossing mtp/mpo

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 2.0mm FTTX MPO MTP Enige de wijze Multiwijze van het Flardkoord voor Data Centeroplossing kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.