• Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel
  • Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel
  • Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel
  • Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel
Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel

Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, UL, CE, ROHS
Modelnummer: vezel optische kabel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $10.00 - $30.00/ Piece
Verpakking Details: pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam: MTP-Flardkabel Vezeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Toevoegingsverlies: ≤0.35dB Het oppoetsen: PC, UPC, APC
Vezelkernen: Simplex, Duplex, 12cores-482-kernen Terugkeerverlies: PC≤50dB; UPC≤55dB; APC≤60dB
Hoog licht:

Violet het Flardkoord van MPO MTP

,

Het Flardkoord van OM4 MPO MTP

,

12 de Kabel van de kernom4 Vezel

Productomschrijving

Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel

Van het het flardkoord om4 12cores van MPO MTP het jasje violette kleur 3.0mm van pvc

 

Productomschrijving
MPO aan MPO multimode van de MM. optische vezel van het flardkoord het flardkoord 3m paste lengte aan
MTP/MPO wordt gebruikt om cassettes, panelen onderling te verbinden, of de ventilator outs, het bood in vezel typs in de versies van norm 8, 12, 24, of 48 kernen gebruiken aan compacte en ruwe microcables structre. De compacte kabel optimaliseert kabelbaangebruik en verbetert luchtstroom. Deze MPO/MTP-kabel is bouwstijl met de hoogste kwaliteitscomponenten, worden de eliteversies Met beperkte verliezen aangeboden, kenmerkend lage toevoeging loww voor het eisen van hoge snelheidsnetwerken waar de machtsbegrotingen kritiek zijn.

 

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen. -40 aan +85℃

 

Eigenschappen:
1; De schakelaars zijn voldoen aan CEI, telcordia-gr.-326-Kern normen;
2; Verschillende grootte & kleurenlaarsoptie;
3; Laag toevoegingsverlies; Hoog terugkeerverlies;
4; 100% beschikbare interferometermeting;

 

 

Punt

Enige wijze Multimoe
PC UPC APC 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5

Tussenvoegsel. Verlies

 

0.2dB max. (0.15dB-Elite)

0.2dB max. (0.15dB-Elite)
Terugkeerverlies ≥50 dB ≥55 dB ≥60 dB

≥35 dB

Tussenvoegsel. Loss/MTP of MPO 0.7dB max. (0,35 dB Elite.) 0.5dB max. (0.35dB-Elite.)
Terugkeerverlies s/MTP of MPO ≥50dB ≥55 dB ≥60 dB

≥20dB

 

Trekkrachtsterkte ≥68N ≥68N ≥68N

≥68N

 

Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel 0

Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel 1

mpo to mpo fiber optic cable om4 12cores pvc jacket violet color 3.0mmmpo aan mpo het jasje violette kleur 3.0mm van pvc van de vezel optische kabel om4 12coresmpo aan mpo het jasje violette kleur 3.0mm van pvc van de vezel optische kabel om4 12coresmpo aan mpo het jasje violette kleur 3.0mm van pvc van de vezel optische kabel om4 12cores

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Violet van het het Flardkoord van MPO MTP Jasje van pvc 12 de Kabel van de Kernom4 Vezel kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.