• Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH
  • Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH
  • Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH
  • Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH
Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, UL, CE, ROHS
Modelnummer: J4U1U2233P-AQ

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.60 - $3.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Toevoegingsverlies: ≤0.2dB Vezeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Terugkeerverlies: PC≥50dB; UPC≥55dB; APC≥60dB Naam: Koord van het vezel het Optische Flard
Hoog licht:

Sc aan Duplex het Flardkoord van LC

,

Sc aan de Kabel van Multimode Vezelflard van LC

,

OM5 3 mm-vezel optische kabel

Productomschrijving

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH

Lc-Sc Duplex0m5 van de het Koord Multimode Vezel van het MM.vezel Optische Flard het Flardkabel

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 ℃ aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen. -40℃ aan +85℃

Eigenschappen:
Laag toevoegingsverlies
Hoog terugkeerverlies
Goede herhaalbaarheid
Goede uitwisseling
Uitstekend milieuaanpassingsvermogen
Toepassingen:
Communicatie ruimten
FTTH (Vezel aan het Huis)
LAN (Local area network)
FOS (vezel optische sensor)
Vezel Optisch Communicatiesysteem
Optische vezel die verbonden en materiaal overbrengen
De bereidheid van het defensiegevecht

 

Schakelaartype Prestatieniveau
Norm Elite
Schakelaar Wijze Endface IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
MM. PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
MM. PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
MM. PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH 0

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH 1

 

 

LC aan van het MM.vezel Optische Flard van Sc Duplex van de het Koord Multimode Vezel het FlardkabelLC aan van het MM.vezel Optische Flard van Sc Duplex van de het Koord Multimode Vezel het Flardkabel

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.