• Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH
  • Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH
  • Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH
  • Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH
Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, UL, CE, ROHS
Modelnummer: J4U1U2233P-AQ

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.60 - $3.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Toevoegingsverlies: ≤0.2dB Vezeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Terugkeerverlies: PC≥50dB; UPC≥55dB; APC≥60dB Naam: Koord van het vezel het Optische Flard
Lengte: Om het even welke lengte is klantgericht Golflengte: 1310nm of 1550nm
Hoog licht:

Sc aan Duplex het Flardkoord van LC

,

Sc aan de Kabel van Multimode Vezelflard van LC

,

OM5 3 mm-vezel optische kabel

Productomschrijving

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH

 

Sc-de productregel en de vereiste vezel de optische kabels de standaard optische vezel zijn geworden van interfacetoepassingen ervaren systemen, vezel optisch in-huis, transmissie van vezel de optische gegevens, vezel optische CATV instrumenten, van de local area network (LAN) de optische test, vezel optische sensoren, enz. Dit product wordt Dit product niet alleen gebruikt op deze gebieden, maar ook geschikt voor industriële, ruimtevaart en defensietoepassingen.

 

1. Droeg het hoge precisie ceramische tussenvoegsel met kleine concentriciteitsfout en diameter om beter toevoegingsverlies te verstrekken en verlies te terugkeren om degradatie van transmissieprestaties en schade aan optische zendontvangerapparaten te vermijden.
2. Het geavanceerde het malen technologie en het malen materiaal wordt gebruikt om ervoor te zorgen dat de oppervlakte van de optische vezel van krassen en tekorten vrij is, en dat de technische parameters zoals de cirkel malende compensatie van de vezel, de depressie van de vezel en de straal van kromming van het ceramische eindgezicht aan de gespecificeerde normen voldoen.
3. De componenten allen worden optisch getest en overeenkomstig ROHS-normen getest.
4. ANSI/van TIA/EIA en van ISO/CEI-eisen ten aanzien van duurzaamheid, vochtbestendigheid, het koppelen spanning, vezel trekkracht en aanpassingsvermogen aan ruwe milieu's zoals vochtigheid, temperatuuruitersten, toevoeging en verwijderingskrachten en kabel trekspanning, effect en trilling.
5. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, goede uitwisselbaarheid, uitstekende herhaalde het stoppen prestaties en handigheid.
6. Werkende temperatuur (- 40℃~+75℃), opslagtemperatuur (- 40℃~+85℃).

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 ℃ aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen. -40℃ aan +85℃

Eigenschappen:
Laag toevoegingsverlies
Hoog terugkeerverlies
Goede herhaalbaarheid
Goede uitwisseling
Uitstekend milieuaanpassingsvermogen
Toepassingen:
Communicatie ruimten
FTTH (Vezel aan het Huis)
LAN (Local area network)
FOS (vezel optische sensor)
Vezel Optisch Communicatiesysteem
Optische vezel die verbonden en materiaal overbrengt
De bereidheid van het defensiegevecht

 

Schakelaartype Prestatieniveau
Norm Elite
Schakelaar Wijze Endface IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
MM. PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
MM. PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
MM. PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH 0

Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH 1

 

 

LC aan van het MM.vezel Optische Flard van Sc Duplex van de het Koord Multimode Vezel het Flardkabel

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Sc aan van het het Flardkoord OM5 van LC Duplexmm. Multimode Hoog Terugkeer Verlies voor FTTH kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.