• 50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5
  • 50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5
  • 50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5
  • 50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5
50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5

50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, CE, ROHS
Modelnummer: J4u3u2273mp-GN

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.60 - $3.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam: Multimode Duplexvezel Optische Kabel Vezeldiameter: 2.0mm, 3.0mm
Terugkeerverlies: ≥35dB Toevoegingsverlies: ≤0.2dB
Herhaalbaarheid: ≤ 0,2 dB Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen
Pools: PC/UPC/APC
Hoog licht:

50 125 Multimode Vezel Optische Kabel

,

OM5 ST aan ST Kabel van Multimode Vezelflard

,

Duplex Multimode Vezel Optische Kabel

Productomschrijving

50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5

50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5

 

Koord van het vezel is het optische flard een vezel optische die kabel op beide einden met schakelaars wordt afgedekt die het snel en gemakshalve met CATV, optische schakelaar, of andere telecommunicatie-uitrusting toelaten worden verbonden. Met een dikke laag van bescherming, wordt het gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten, die „interconnect-stijl telegraferend“ genoemd geworden is.

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen.

-40 aan +85℃

 

Frequentiebandbreedte, grote communicatie capaciteit. Laag toevoegingsverlies, laag terugkeerverlies, lange transmissieafstand. Anti-elektromagnetische interferentie. Geen overspraakinterferentie, goed vertrouwelijk. Kleine grootte en lichtgewicht. Ontmoet CEI, JIS, de internationale standaardvereisten van Bellcore. Stabiel signaal en milieu. Gebruik standaardlc, Sc, ST, FC-schakelaars, steunsimplex of duplex.

 

Schakelaartype

 

Prestatieniveau

 

Norm Elite
Schakelaar Wijze Endface IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
MM. PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
MM. PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
MM. PC ≤0.5 ≥35 / /

 

1. Droeg het hoge precisie ceramische tussenvoegsel met kleine concentriciteitsfout en diameter om beter toevoegingsverlies te verstrekken en verlies te terugkeren om degradatie van transmissieprestaties en schade aan optische zendontvangerapparaten te vermijden.
2. Het geavanceerde het malen technologie en het malen materiaal wordt gebruikt om ervoor te zorgen dat de oppervlakte van de optische vezel van krassen en tekorten vrij is, en dat de technische parameters zoals de cirkel malende compensatie van de vezel, de depressie van de vezel en de straal van kromming van het ceramische eindgezicht aan de gespecificeerde normen voldoen.
3. De componenten allen worden optisch getest en overeenkomstig ROHS-normen getest.
4. ANSI/van TIA/EIA en van ISO/CEI-eisen ten aanzien van duurzaamheid, vochtbestendigheid, het koppelen spanning, vezel trekkracht en aanpassingsvermogen aan ruwe milieu's zoals vochtigheid, temperatuuruitersten, toevoeging en verwijderingskrachten en kabel trekspanning, effect en trilling.
5. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, goede uitwisselbaarheid, uitstekende herhaalde het stoppen prestaties en handigheid.
6. Werkende temperatuur (- 40℃~+75℃), opslagtemperatuur (- 40℃~+85℃).

 

50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5 0

50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5 1

 

50/125 duplex optische het flardkabel van multimode vezelverbindingsdraad van st/upc-st/upc om550/125 duplex optische het flardkabel van multimode vezelverbindingsdraad van st/upc-st/upc om550/125 duplex optische het flardkabel van multimode vezelverbindingsdraad van st/upc-st/upc om5

Materiaal/installatie

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 50/125 Duplexkoord van Multimode Vezel Optisch Flard van ST/UPC-ST/UPC OM5 kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.