• van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen
  • van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen
van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen

van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, CE, ROHS
Modelnummer: J4u3u2273mp-GN

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.60 - $3.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Terugkeerverlies: ≥35dB Vezeldiameter: 2.0mm, 3.0mm
Toevoegingsverlies: ≤0.2dB Naam: Koord van het vezel het Optische Flard
Jasjekleur: groene citroen buitenjasje: Pvc /LSZH/OFNP
Hoog licht:

Het Koord van het de Vezelflard van OFNP LC FC

,

het Flardkoord van 50um LC FC

,

125um LC aan FC-Flardkoord

Productomschrijving

van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen

van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen

 

Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125um PVC/LSZH

 

Waaier van Wijze

Enige wijze of Multiwijze

Kabeltype

Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen

Schakelaarstijl

SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc

Pools of het Type van Metalen kapinterface

PC, UPC, APC

Kabeldiameter

0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Buitenjasje

Pvc /LSZH/OFNP

Jasjekleur

SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen

Duurzaamheid

500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli

Werkende Temperaturen.

-20 ℃ aan (gepantserde) +70℃/+85℃

Opslagtemperaturen.

-40℃ aan +85℃

 

Eigenschappen:
1, Laag Toevoegingsverlies
2, Hoog Terugkeerverlies
3, Goede Herhaalbaarheid
4, Goede Ruilbaarheid
5, Stabilit Op hoge temperatuur

 

Schakelaartype

 

Prestatieniveau

 

Norm

Elite

Schakelaar

Wijze

Endface

IL (dB)

RL (dB)

IL (dB)

RL (dB)

LC/SC/FC/ST

SM

PC

≤0.2

≥50

≤0.15

≥50

UPC

≤0.2

≥55

≤0.15

≥55

APC

≤0.2

≥60

≤0.15

≥60

MM.

PC

≤0.2

≥35

≤0.15

≥35

MPO/MTP

SM

APC

≤0.7

≥60

≤0.35

≥60

MM.

PC

≤0.5

≥20

≤0.35

≥20

MTRJ

SM

PC

≤0.5

≥50

/

/

MM.

PC

≤0.5

≥35

/

/

 

van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen 0

van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen 1

Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125umVezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125um

Materiaal/installatie

Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125um

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd van het de Vezelflard van pvc LSZH OFNP LC FC van 50um 125um Groene het Koordom5 Citroen kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.