• Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel
  • Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel
  • Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel
  • Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel
Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel

Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, CE, ROHS
Modelnummer: J1u3u2273mp-GN

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.60 - $3.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Terugkeerverlies: PC≥50dB; UPC≥55dB; APC≥60dB Vezeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Toevoegingsverlies: ≤0.2dB Naam: Koord van het vezel het Optische Flard
Hoog licht:

De simplexkabel van het Vezel Optische Flard

,

2.0mm het Flardkoord van Sc UPC

,

2.0mm OM5 Vezelkabel

Productomschrijving

Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel

Sc-FC/UPC het simplex 2.0mm OM5 Koord van het Vezel optische Flard

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -25℃ aan +70℃
Opslagtemperaturen. -40℃ aan +85℃

Gedetailleerde Beelden
1. Koorden van het vezel zijn de optische flard beschikbaar in alle standaardschakelaarstijlen, alle standaardvezeltypes en alle standaardkabelconfiguraties om aan al uw interconnectiebehoeften te voldoen. Zij zijn beschikbaar in om het even welke lengte.

2.The het flardkoord is fabriek geëindigd, geassembleerd die, voorafgaand aan verzending wordt getest en wordt geïnspecteerd.

3.All de flardkoorden worden vervaardigd gebruikend OFNR-de kabel van de stootbordrang, LSZH, voltallige vergadering, en premie aangepaste die op verzoek beschikbare bril, en 100%-fabriek wordt getest om de prestaties te verzekeren om tia/eia-568-8-2, iso11801 te ontmoeten: 2002 en ENGELSE 50173-1 normen. Alle assemblage wordt getest om Telcordia-gr326-KERN te ontmoeten.

Schakelaartype Prestatieniveau
Norm Elite
Schakelaar Wijze Endface IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
MM. PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
MM. PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
MM. PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel 0

Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel 1

Het hete Koord van het Verkoopsc/upc-fc/upc Duplex 2.0mm OM5 Flard

Onze Waarde:

Initiatief die, hard, Efficiency, Innovatie, Dankbaar, het Delen werken.

Onze Filosofie:

De beroeps giet kwaliteit, maakt de samenwerking win-win toekomst.

Onze Oplossingen:

Snelste, Efficiënte, Betrouwbare, Flexibele en Professionele OEM/ODM-Oplossingen.

Ons Certificaat:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 enz.

Ons Team:

Wij dienen onze elke klant met snel en meest professionele reactie.

Onze Octrooien:

Wij hebben 20 octrooien en wij zullen nieuwe producten creëren om recentste markttendens te beheersen blijven.

Het hete Koord van het Verkoopsc/upc-fc/upc Duplex 2.0mm OM5 FlardHet hete Koord van het Verkoopsc/upc-fc/upc Duplex 2.0mm OM5 FlardHet hete Koord van het Verkoopsc/upc-fc/upc Duplex 2.0mm OM5 Flard

 

 

Het hete Koord van het Verkoopsc/upc-fc/upc Duplex 2.0mm OM5 Flard

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Sc-FC/UPC de Simplexkabel van het Vezel Optische Flard, 2.0mm OM5 Vezelkabel kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.