• 6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm
  • 6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm
  • 6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm
  • 6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm
6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm

6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO:9000, RoHs, CE
Modelnummer: J4u4u2293mp-YL

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.83- $12.53 Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatie
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam: LC aan van de de Wijzevezel van Sc Enige het Flardkabel Terugkeerverlies: PC≥45dB; UPC≥50dB; APC≥60dB
Toevoegingsverlies: ≤0.2dB Vezeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Hoog licht:

LC Sc-de Kabel Enige Wijze van het Vezelflard

,

Pre Geëindigde Vezelkabel

,

2 mm-vezel optische kabel

Productomschrijving

6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm

6 het Duplexkoord van het 12 Vezels Singlemode PVC/LSZH per-Geëindigde Flard van LC/UPC-SC/UPC

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -25℃ aan +70℃
Opslagtemperaturen. -40℃ aan +85℃

Beschrijving
Kabels van het vezel zijn de optische flard ideaal voor het steunen van de toepassingen van de het netwerkvezel van de hoge snelheidstelecommunicatie. Zij worden vervaardigd en overeenkomstig de industrienormen van TIA 604, van CEI 61754 en YD/T-getest. OM1, zijn de vezeltypes van OM2, van OM3, van OM4, van OM5 of OS2-beschikbaar om de vraag van Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet en Kanaal van de hoge snelheidsvezel te ontmoeten. Elke beëindiging is door strenge parametertest om de hoogste netwerkprestaties te verzekeren.
OM3 vezel optische die kabel voor havens 10GBase-SR en 10GBase-LRM en materiaal wordt ontworpen.

 

Schakelaartype Prestatieniveau
Norm Elite
Schakelaar Wijze Endface IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
MM. PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
MM. PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
MM. PC ≤0.5 ≥35 / /

Eigenschappen
• Hoog - de metalen kappen van het kwaliteitszirconiumdioxyde.
• Goede herhaalbaarheid en uitwisselbaarheid.
• LC, SC, ST, FC, LSH, MTRJ, MU SCHAKELAARS ZIJN BESCHIKBAAR.
• Flame-retardant, ruw en duurzaam jasje.
• De drukhulp verduidelijkt en erkent verschillende kabels.
• OS2, OM4, OM3, OM2, OM1, OM5 ZIJN BESCHIKBAAR.
• Fabriek voor toevoegingsverlies, terugkeerverlies en eindgezicht dat wordt geëindigd en wordt getest.

6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm 0

6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm 1

Onze Waarde:

Initiatief die, hard, Efficiency, Innovatie, Dankbaar, het Delen werken.

Onze Filosofie:

De beroeps giet kwaliteit, maakt de samenwerking win-win toekomst.

Onze Oplossingen:

Snelste, Efficiënte, Betrouwbare, Flexibele en Professionele OEM/ODM-Oplossingen.

Ons Certificaat:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 enz.

Ons Team:

Wij dienen onze elke klant met snel en meest professionele reactie.

Onze Octrooien:

Wij hebben 20 octrooien en wij zullen nieuwe producten creëren om recentste markttendens te beheersen blijven.

ProductiePrestatietesttoepassingen

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 6 LC-van het de Vezelflard van Sc van de de Kabel eindigde Enige Wijze pvc/LSZH pre 2 mm kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.