• ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid
  • ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid
  • ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid
  • ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid
ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid

ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO:9000, RoHs, CE
Modelnummer: J4a4a2293mp-YL

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.20 - $4.50/ Piece
Verpakking Details: Individuele 1PC in plastic zak, dan in karton, de Buitenkartons (38*38*28cm kartongrootte) en OEM zi
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1000000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam: ST aan FC-de Kabel van het Vezelflard Diameter: 0.9mm; 2.0mm; 3.0mm
Het testen: 100% getest, is de Interferometertest aanvaardbaar Vezeltellingen: Simplex/Duplex
Hoog licht:

Van de de Wijzevezel van ADTEK Enig het Flardkoord

,

OEM Enig het Flardkoord van de Wijzevezel

,

ST aan FC-de Kabel van het Vezelflard

Productomschrijving

ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid

ST/UPC-FC/UPC duplex 2.0mm 9/125 singlemode 3M-geel flardkoord van pvc

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -25℃ aan +70℃
Opslagtemperaturen.

-40℃ aan +85℃

 

Eigenschappen


Laag toevoegingsverlies
Hoog terugkeerverlies
Goede herhaalbaarheid
Goede uitwisseling
Uitstekend milieuaanpassingsvermogen
 

Toepassingen


Communicatie ruimten
FTTH (Vezel aan het Huis)
LAN (Local area network)
FOS (vezel optische sensor)
Vezel Optisch Communicatiesysteem
Optische vezel die verbonden en materiaal overbrengen
De bereidheid van het defensiegevecht

 

ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid 0

ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid 1

st/apc aan koord van het de vezelflard van fc/apc het duplex 2.0mm singlemode

Onze Waarde:

Initiatief die, hard, Efficiency, Innovatie, Dankbaar, het Delen werken.

Onze Filosofie:

De beroeps giet kwaliteit, maakt de samenwerking win-win toekomst.

Onze Oplossingen:

Snelste, Efficiënte, Betrouwbare, Flexibele en Professionele OEM/ODM-Oplossingen.

Ons Certificaat:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 enz.

Ons Team:

Wij dienen onze elke klant met snel en meest professionele reactie.

Onze Octrooien:

Wij hebben 20 octrooien en wij zullen nieuwe producten creëren om recentste markttendens te beheersen blijven.

 

st/apc aan koord van het de vezelflard van fc/apc het duplex 2.0mm singlemode

 

st/apc aan koord van het de vezelflard van fc/apc het duplex 2.0mm singlemodest/apc aan koord van het de vezelflard van fc/apc het duplex 2.0mm singlemodest/apc aan koord van het de vezelflard van fc/apc het duplex 2.0mm singlemode

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd ST/UPC-FC/UPC de enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Duplex 9/125 Goede Herhaalbaarheid kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.