• LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex
  • LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex
  • LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex
  • LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex
LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex

LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO:9000, RoHs, CE
Modelnummer: J1u3u2243mp-VT

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.60 - $3.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Terugkeerverlies: PC≥50dB; UPC≥55dB; APC≥60dB Vezeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Toevoegingsverlies: ≤0.2dB Naam: Koord van het vezel het Optische Flard
Hoog licht:

2.0mm LC aan LC Enig het Flardkoord van de Wijzevezel

,

De enige Duplex van het het Flardkoord van de Wijzevezel

,

LC aan LC Duplex van de de Kabel de Enige Wijze van het Vezelflard

Productomschrijving

LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex

LC/UPC-LC/UPC duplex 2.0mm 9/125 singlemode 3M-geel flardkoord van pvc

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -25℃ aan +70℃
Opslagtemperaturen.

-40℃ aan +85℃

Schakelaar A: LC/UPC 2.0mm Simplexschakelaar, Blauwe huisvesting, witte laars.
Kabel: 2.0mm Simplexkabel, Gele kleur; LSZH (Vezel SM 9/125 G652D)
Schakelaar B: LC/UPC 2.0mm Simplexschakelaar, Blauwe huisvesting, witte laars.
** Length= 1Meter (+5cm/-0cm)
Parameter
1, Enige wijzevezels (9/125 SM G652D)
2, Testgolflengte: 1310/1550nm
3, (Maximum) Toevoegingsverlies: -0.3dB
4, Terugkeerverlies (RL): UPC>50
5, Duurzaamheid: <0>

Schakelaartype Prestatieniveau
Norm Elite
Schakelaar Wijze Endface IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
MM. PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
MM. PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
MM. PC ≤0.5 ≥35 / /

1, Lage toevoeging en achterbezinningsverlies;
2, Goede ruilbaarheid;
3, Goede duurzaamheid;
4, stabiliteit Op hoge temperatuur;
5, Norm: TelcordiaGR-326-kern.
6, patchcord leven aan Ce-vereiste na

LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex 0

LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex 1

multimode duplex optische koord van het vezelom4 lc upc optische flard

Onze Waarde:

Initiatief die, hard, Efficiency, Innovatie, Dankbaar, het Delen werken.

Onze Filosofie:

De beroeps giet kwaliteit, maakt de samenwerking win-win toekomst.

Onze Oplossingen:

Snelste, Efficiënte, Betrouwbare, Flexibele en Professionele OEM/ODM-Oplossingen.

Ons Certificaat:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 enz.

Ons Team:

Wij dienen onze elke klant met snel en meest professionele reactie.

Onze Octrooien:

Wij hebben 20 octrooien en wij zullen nieuwe producten creëren om recentste markttendens te beheersen blijven.

 

multimode duplex optic fiber om4 lc upc optical patch cord

 

multimode duplex optische koord van het vezelom4 lc upc optische flardmultimode duplex optische koord van het vezelom4 lc upc optische flard

 

 

multimode duplex optic fiber om4 lc upc optical patch cord

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd LC aan LC Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel pvc van 3M Yellow Duplex kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.