• DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet
  • DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet
  • DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet
  • DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet
DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet

DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO:9000, RoHs, CE
Modelnummer: ADT-SFP28-25G-AOC3M-AQ, ADT-SFP28-25G-AOC3M-AQ

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $15.00 - $300.00/ Piece
Verpakking Details: 100000 Stuk/Stukken per Week
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000 Stuk/Stukken per Week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Datasnelheid: 40g Naam: Actieve Optische Kabel
Werkende temperatuur:: 0 ℃ aan 70 ℃ Voeding:: +3.3V
Hoog licht:

DSFP+ actieve optische kabel

,

40g actieve Optische Kabel

,

DSFP+ AOC

Productomschrijving

DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet

de Actieve optische kabel van 40G DSFP+

 

 

Verenigbaarheidsmerk
 

 

 

Cisco, HP, Jeneverbes, Finisar, D-Verbinding, Alcatel, enz.

 

Toepassing
 

 

 

Telecommunicatie

 

Voeding

 

 

+3.3V

 

Werkende Temperatuur

 

 

0 ℃ aan 70 ℃

 

Kabeltype

 

 

OM2/OM3/OM4 vezelkabel

 

Leider Material

 

 

optische Vezel

 

Algemene Beschrijving


Hilinktech is QSFP aan QSFP Actieve Optische Kabels hoge prestaties, lage machtsconsumptie, verbindt het lange bereik oplossing ondersteunend InfiniBand QDR/DDR/SDR, 1.25G/10G/8G/4G/2G-vezelkanaal, PCIe en SAS onderling. Het is volgzaam met QSFP MSA en IEEE P802.3ba.This QSFP AOC is een assemblage van 4 full-duplexstegen, waar elke steeg kan gegevens aan tarieven overbrengen die tot 11.3Gb/s, een bijeengevoegd tarief van 45.2Gb/s. verstrekken. En het is één soort parallelle zendontvanger die verhoogde havendichtheid en totale systeemkostenbesparingen verstrekt.

 

Eigenschappen


Vier-kanaal full-duplex actieve optische kabel
Transmissiedatasnelheid tot 11.3Gbit/s per channe
Betrouwbare VCSEL-serietechnologie die multi-mode fibe gebruiken
Beschikbaar in standaardlengten van 3, 5, 10, 15, 20, 30, 50.100
Lage Werkende het geval <1> temperatuur 0°C van de machtsconsumptie aan +70°
3.3V voeding voltag
Complian RoHS 6
Hete Pluggable QSFP-vormfactor
Toepassingen:
40 Gigabit Ethernet
Fibre Channel-Toepassing
InfiniBand QDR, STR, DD
High-performance computingscluster
Servers, schakelaars, opslag en gastheerkaart adapte

 

 

AOC 25G SFP28 6 de Kabel van de Kern Optische Vezel

DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet 1

AOC 25G SFP28 6 de Kabel van de Kern Optische VezelAOC 25G SFP28 6 de Kabel van de Kern Optische VezelAOC 25G SFP28 6 de Kabel van de Kern Optische VezelDSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet 5

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd DSFP+ de actieve consumptie van de Optische Kabel lage macht voor 40 Gigabit Ethernet kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.