• Van het het Flardkoord van OM3 MPO MTP de Boomstamkabel van pvc van 3M/van LSZH Aqua MPO
Van het het Flardkoord van OM3 MPO MTP de Boomstamkabel van pvc van 3M/van LSZH Aqua MPO

Van het het Flardkoord van OM3 MPO MTP de Boomstamkabel van pvc van 3M/van LSZH Aqua MPO

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK / OEM
Certificering: ISO, CE, ROHS , CM , CMR
Modelnummer: Jipip7343mp-AQ

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.27-$10.00/Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 2000000 Stuk per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam: de kabel van de mpoboomstam Opslagtemperatuur: -40 - +75°C
Toevoegingsverlies: SM≤0.50dB, MM≤0.75dB Werkende Temperatuur: -40 - +75°C
Terugkeerverlies: ≤-40dB Duurzaamheid (500 Matings):: 0,35 dB Max. Verhoging
Hoog licht:

Het Flardkoord van OM3 MPO MTP

,

Het Flardkoord van ROHS MPO MTP

,

de kabel van de mpoboomstam

Productomschrijving

Van het het Flardkoord van OM3 MPO MTP de Boomstamkabel van pvc van 3M/van LSZH Aqua MPO

om3-mpo mtp herstelt Cord/3m-pvc/lszh van het de kabelflard van de aquaboomstam mpo van de de codekabel

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen. -40 aan +85℃

 

Productomschrijving
MPO-Wijfje Vrouwelijke OM4 (OM3) Multimode de Boomstamkabel aan van MPO

MPO-de boomstamkabel, een rendabel alternatief aan tijdrovende gebiedsbeëindiging, wordt ontworpen voor high-density vezel herstellend in datacentra die de behoefte ruimtebesparing en de problemen van het kabelbeheer vermindert. Met MPO-schakelaars en goede kwaliteitsvezel, wordt het geoptimaliseerd voor 40G QSFP+ SR4/CSR4, de optica directe verbinding van 100G QSFP28 SR4 en high-density datacentrumtoepassingen.

Gelieve van nota te nemen: MTP-de schakelaars zijn volledig volgzaam met de MPO-normen, bereikend hogere prestatieniveaus wanneer vergeleken bij generische MPO-schakelaars.

 

 

Punt

Enige wijze Multimoe
PC UPC Andere Wijze 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5
Tussenvoegsel. Verlies 0.2dB max. (0.15dB-Elite) 0.2dB max. (0.15dB-Elite)
Terugkeerverlies ≥50 dB ≥55 dB ≥60 dB ≥35 dB
Tussenvoegsel. Loss/MTP of MPO 0.7dB max. (0,35 dB Elite.) 0.5dB max. (0.35dB-Elite.)
Terugkeerverlies s/MTP of MPO ≥50dB ≥55 dB ≥60 dB ≥20dB
Trekkrachtsterkte ≥68N ≥68N ≥68N ≥68N

 

Gemakkelijk te verbinden en om te verdelen, Compact en superieur ontwerp
Het kleine structuurontwerp minimaliseert kabeldichtheid en bergruimte
Het lage toevoegingsverlies en hign keert verlies, Aantallen terug vezels: 1,2,4,8 of 12
Enige wijze (PC, UPC of APC) en het veelvoudige poetsmiddel van wijzepc
Leef Telcordia-gr.-326-KERN specificatie na
Richtlijn-Volgzame ROHS, Brandbaarheid: UL 94 V0

 

Van het het Flardkoord van OM3 MPO MTP de Boomstamkabel van pvc van 3M/van LSZH Aqua MPO 0

Verwante Producten
 

 

24 kernmpo MTP 2.0mm 3M Optical Fibre Patch Koorden in Blauwe PC UPC

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Van het het Flardkoord van OM3 MPO MTP de Boomstamkabel van pvc van 3M/van LSZH Aqua MPO kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.