• MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over
  • MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over
MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over

MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, CE, ROHS,CM,CMR
Modelnummer: Jipip7343mp-AQ

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 STUK
Prijs: $0.27-$10.00/Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 2000000 Stuk per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam: Het Flardkoord van MPO MTP Terugkeerverlies: ≤-40dB
Opslagtemperatuur: -40 - +75°C Toevoegingsverlies: SM≤0.50dB, MM≤0.75dB
Werkende Temperatuur: -40 - +75°C Duurzaamheid (500 Matings):: 0,35 dB Max. Verhoging
Hoog licht:

1.2mm de Vezelkabel van de 12 Kern Enige Wijze

,

MTP-Flardkabel

,

MTP-Flardkoord

Productomschrijving

MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over

12 / 24 kernen 100% gingen 3d koord van het testmtp/mpo flard over

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen. -40 aan +85℃

 

MPO-de boomstamkabel, een rendabel alternatief aan tijdrovende gebiedsbeëindiging, wordt ontworpen voor high-density vezel herstellend in datacentra die de behoefte ruimtebesparing en de problemen van het kabelbeheer vermindert.

0.35dB IL, MPO-het Wijfje aan de Vrouwelijke schakelaar van MPO en 3.0mm de kabel van de Voltallige vergaderings (OFNP worden) bos ontworpen voor de verbinding en high-density van 40G/100G directe datacentrumtoepassingen.

 

 

Punt

Enige wijze Multimoe
PC UPC Andere Wijze 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5
Tussenvoegsel. Verlies 0.2dB max. (0.15dB-Elite) 0.2dB max. (0.15dB-Elite)
Terugkeerverlies ≥50 dB ≥55 dB ≥60 dB ≥35 dB
Tussenvoegsel. Loss/MTP of MPO 0.7dB max. (0,35 dB Elite.) 0.5dB max. (0.35dB-Elite.)
Terugkeerverlies s/MTP of MPO ≥50dB ≥55 dB ≥60 dB ≥20dB
Trekkrachtsterkte ≥68N ≥68N ≥68N ≥68N

 

Hoogtepunten
Maak MPO-Boomstam tot Kabel Uw Keus voor Hoogte - de Netwerken van de dichtheidsvezel

8 die de vezels voor directe 40G QSFP+ SR4 worden gebruikt verbinden toepassingen.

Stroomlijn netwerk telegraferend in high-density datacentra.

Sta voor verbeterd capaciteit en gemak van kabelbeheer toe.

 

multimode vezel wordt ontworpen om strakke krommingen en uitdaging te weerstaan telegraferend routes met wezenlijk minder signaalverlies dan conventionele multimode vezel.

De voltallige vergadering schatte Buitenjasje

De voltallige vergaderingskabels worden doelbewust gebouwd met jasjematerialen die lage hoeveelheden rook verspreiden en uitgespreide vlammen ophouden, ervoor zorgend zijn de kabels veilig en hittebestendig.

 

7.5mm Minimumkrommingsstraal

Met BIF, wordt onze kabel ontworpen voor betere krommingsprestaties in ver*minderen-straaltoepassingen zoals woon of bureaumilieu's die minder krommingsgevoeligheid hebben.

Test Verzekerd Programma

3D interferometer verstrekt controle van MPO/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen. De schone optische schakelaars zijn primordiaal in het verstrekken van een betrouwbare, krachtige vezel optische infrastructuur.

MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over 0

MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over 1

MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over 2

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd MTP-het Flardkoord 100% ging 3D Test, de Vezelkabel van de 24 Kernen/12 Kern Enige Wijze over kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.