• LC aan van het de Vezel het Optische Flard van FC OM5 50um 125um Jasje van het Koordpvc LSZH OFNP
LC aan van het de Vezel het Optische Flard van FC OM5 50um 125um Jasje van het Koordpvc LSZH OFNP

LC aan van het de Vezel het Optische Flard van FC OM5 50um 125um Jasje van het Koordpvc LSZH OFNP

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, CE, ROHS
Modelnummer: J4u3u2273mp-GN

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: $0.60 - $3.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Terugkeerverlies: ≥35dB Vezeldiameter: 2.0mm, 3.0mm
Toevoegingsverlies: ≤0.2dB Naam: Koord van het vezel het Optische Flard
buitenjasje: Pvc /LSZH/OFNP
Hoog licht:

125um Koord van het vezel het Optische Flard

,

50um Koord van het vezel het Optische Flard

,

OM5 LC aan FC-Flardkoord

Productomschrijving

LC aan van het de Vezel het Optische Flard van FC OM5 50um 125um Jasje van het Koordpvc LSZH OFNP

LC aan van het de Vezel het Optische Flard van FC OM5 50um 125um Jasje van het Koordpvc LSZH OFNP

 

Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125um PVC/LSZH

 

De vezeloptische Eigenschappen van het Flardkoord:

  • Laag Toevoegingsverlies
  • Hoog Terugkeerverlies
  • Goede Herhaalbaarheid
  • Goede Ruilbaarheid
  • Stabilit op hoge temperatuur

Waaier van Wijze

Enige wijze of Multiwijze

Kabeltype

Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen

Schakelaarstijl

SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc

Pools of het Type van Metalen kapinterface

PC, UPC, APC

Kabeldiameter

0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Buitenjasje

Pvc /LSZH/OFNP

Jasjekleur

SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen

Duurzaamheid

500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli

Werkende Temperaturen.

-20 ℃ aan (gepantserde) +70℃/+85℃

Opslagtemperaturen.

-40℃ aan +85℃

 

Schakelaartype

 

Prestatieniveau

 

Norm

Elite

Schakelaar

Wijze

Endface

IL (dB)

RL (dB)

IL (dB)

RL (dB)

LC/SC/FC/ST

SM

PC

≤0.2

≥50

≤0.15

≥50

UPC

≤0.2

≥55

≤0.15

≥55

APC

≤0.2

≥60

≤0.15

≥60

MM.

PC

≤0.2

≥35

≤0.15

≥35

MPO/MTP

SM

APC

≤0.7

≥60

≤0.35

≥60

MM.

PC

≤0.5

≥20

≤0.35

≥20

MTRJ

SM

PC

≤0.5

≥50

/

/

MM.

PC

≤0.5

≥35

/

/

 

LC aan van het de Vezel het Optische Flard van FC OM5 50um 125um Jasje van het Koordpvc LSZH OFNP 0

LC aan van het de Vezel het Optische Flard van FC OM5 50um 125um Jasje van het Koordpvc LSZH OFNP 1

Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125umVezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125um

Materiaal/installatie

Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125um

Koord van het vezel het Optische Flard

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd LC aan van het de Vezel het Optische Flard van FC OM5 50um 125um Jasje van het Koordpvc LSZH OFNP kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.