• Van de de vezel optische kabel van OM5 50um 125um het simplex Buitenjasje van pvc LSZH OFNP
Van de de vezel optische kabel van OM5 50um 125um het simplex Buitenjasje van pvc LSZH OFNP

Van de de vezel optische kabel van OM5 50um 125um het simplex Buitenjasje van pvc LSZH OFNP

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: ADTEK/OEM
Certificering: ISO, CE, ROHS
Modelnummer: J4u3u2273mp-GN

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: $0.60 - $3.00/ Piece
Verpakking Details: 1pc/PE zakzakken in de Grootte die van het Kartonkarton worden ingepakt: 38*38*28cm OEM facultatieve
Levertijd: 3-14days
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 600000 Stuk/Stukken per Maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

ISO, CE, ROHS: ≥35dB Toevoegingsverlies: ≤0.2dB
Vezeldiameter: 2.0mm, 3.0mm Naam: Simplexflardkoord
Waaier van Wijze: enige wijze of multiwijze buitenjasje: Pvc /LSZH/OFNP
Hoog licht:

125um simplexvezel Optische Kabel

,

OM5 het Simplex van het flardkoord

,

OM5 simplexflardkoord

Productomschrijving

Van de de vezel optische kabel van OM5 50um 125um het simplex Buitenjasje van pvc LSZH OFNP

Simplex Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC/UPC OM5 50/125um

 

Frequentiebandbreedte, grote communicatie capaciteit. Laag toevoegingsverlies, laag terugkeerverlies, lange transmissieafstand.

Anti-elektromagnetische interferentie. Geen overspraakinterferentie, goed vertrouwelijk. Kleine grootte en lichtgewicht. Ontmoet CEI, JIS, de internationale standaardvereisten van Bellcore. Stabiel signaal en milieu. Gebruik standaardlc, Sc, ST, FC-schakelaars, steunsimplex of duplex.

Van de de Vezel Optische Kabel van OM5 50um 125um het Simplex Buitenjasje van pvc LSZH OFNP

 

De koorden van het vezel optische flard zijn beschikbaar in alle schakelaarstijlen, Diverse kleurenkabel beschikbaar op het verzoek van klanten, OS2 (9/125um), OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um), is OM3 (50/125um) OM4 (50/125um) OM5 (50/125um) beschikbaar. Om het even welke lengte is op verzoek beschikbaar. Voor jasje, is pvc (Stootbord) normaal en LSZH & de Voltallige vergadering zijn ook beschikbaar. Voor kabeltype, zijn G655 & G657 ook beschikbaar.

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 ℃ aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen. -40℃ aan +85℃

 

Schakelaartype

 

Prestatieniveau

 

Norm Elite
Schakelaar Wijze Endface IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
MM. PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
MM. PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
MM. PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Van de de vezel optische kabel van OM5 50um 125um het simplex Buitenjasje van pvc LSZH OFNP 0

Van de de vezel optische kabel van OM5 50um 125um het simplex Buitenjasje van pvc LSZH OFNP 1

 

Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125umVezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125umVezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125umVezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125umVezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125um

Materiaal/installatie

Vezeloptisch het Flardkoord van lc-FC OM5 50/125um

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Van de de vezel optische kabel van OM5 50um 125um het simplex Buitenjasje van pvc LSZH OFNP kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.